0
0
Bu ürünü kaydedin

LG OLED97M39LA 4K Ultra HD 97 inç 246 Ekran Uydu Alıcılı OLED TV

0 5 üzerinden

Fiyat geçmişi

Ürün detayları

En Çok Öne Çıkanlar

LG OLED97M39LA 4K Ultra HD 97 inç 246 Ekran Uydu Alıcılı OLED TV, LG’nin en gelişmiş televizyon teknolojilerini bir araya getiren bir üründür. Bu televizyonun öne çıkan özellikleri şunlardır:

  • Dünyanın ilk 4K 120 Hz kablosuz bağlantılı OLED TV’si olması. Bu sayede televizyonu istediğiniz yere yerleştirebilir, çoklu kablolar ve cihazlar olmadan sadece güç kablosu ile çalıştırabilirsiniz.1
  • Nesil α9 AI 4K İşlemci ile gelişmiş görüntü ve işlevsellik sunması. Bu işlemci, görüntüyü optimize etmek, sesi sanal olarak karıştırmak, parlaklığı arttırmak ve akıllı işlevler sağlamak için yapay zeka algoritmaları kullanır.
  • Kendinden aydınlatmalı OLED pikselleri ile gerçek siyah, mükemmel kontrast ve canlı renkler sunması. OLED evo teknolojisi ile daha parlak ve cesur görseller elde etmenizi sağlar.
  • WebOS işletim sistemi ile akıcı ve kullanıcı dostu bir arayüz sunması. ThinQ AI, Eller Serbest Ses Tanıma, Magic Remote gibi özelliklerle televizyonunuzu kolayca kontrol edebilir, istediğiniz içeriklere erişebilirsiniz.
  • Dolby Atmos & Vision, VRR, G-sync ve Freesync gibi teknolojiler ile büyüleyici eğlence deneyimi sunması. Bu teknolojiler, ses ve görüntü kalitesini arttırır, oyun oynarken akıcılık ve uyumluluk sağlar.

Ürün Özellikleri

İncelemeler

  1. LG SIGNATURE OLED M3 97 inç Kablosuz TV – OLED97M39LA | LG TR ↩︎

Değerlendirmeler (0)

Bu ürün hakkında henüz değerlendirme yapılmadı. İlk yapan siz olun!

Aynı kategoriden

İlgili ürünler