0
0
Bu ürünü kaydedin

Ultenic K10 Airfryer XL 5 lt Yağsız Fritöz

0 5 üzerinden

Fiyat geçmişi

Ürün detayları

En Çok Öne Çıkanlar

Ultenic K10 Airfryer XL 5 lt Yağsız Fritöz, çift hava teknolojisi ile daha sıcak, daha hızlı ve daha çıtır sonuçlar sunuyor. Bu teknoloji sayesinde yiyeceklerinizi fırına kıyasla 4 kat daha hızlı pişirebilir, yiyeceklerinizin yağ içeriğini %90’a kadar azaltabilir ve daha fazla besin maddesini koruyabilirsiniz. 5,3 litrelik geniş kare sepeti, 5 kişiye kadar yemek yedirebilir veya bütün bir tavuk sığdırabilir, bu da onu aile kullanımı için ideal kılar ve herhangi bir mutfak tezgahına mükemmel şekilde sığar. Ayrıca, ergonomik dokunmatik ekran kontrol paneli, eğilmeden kullanım kolaylığı ve pişirme ilerlemenizin tam görünümünü sunar.

Fritöz, 11 tek dokunuşla program yüklenmiş durumdadır ve bu sayede patates kızartması, tavuk, biftek, bacon gibi yiyecekleri kolayca ve akıllıca pişirebilirsiniz. Sadece bir yiyecek türü seçip düğmeye basmanız yeterlidir. Ultenic App üzerinden 100’den fazla tarif kitapçığına ilham alabilir, daha fazla yaygın ve profesyonel çevrimiçi tarifi keşfedebilir, kaydedebilir ve özelleştirebilirsiniz.

Ayrıca, Ultenic K10 akıllı fritöz, elleriniz yağ veya unla kaplı olduğunda Amazon Alexa ve Google Assistant ile ses komutu aracılığıyla kontrol edilebilir özelliğe sahiptir. Böylece ellerinizi serbest bırakabilir ve daha akıllı bir pişirme deneyiminin keyfini çıkarabilirsiniz. Fritöz, BPA ve PFOA içermeyen, temizlenmesi kolay yapışmaz ve bulaşık makinesinde yıkanabilir bir sepete sahiptir.

Ürün Özellikleri

İncelemeler

Değerlendirmeler (0)

Bu ürün hakkında henüz değerlendirme yapılmadı. İlk yapan siz olun!

Aynı kategoriden

İlgili ürünler