0
0
Bu ürünü kaydedin

LG C3 65 inç evo 4K İşlemcili Smart OLED TV, LG OLED65C3PUA Akıllı Kumandalı

0 5 üzerinden

Fiyat geçmişi

Ürün detayları

En Çok Öne Çıkanlar

LG C3 Serisi 65 İnç OLED TV, muhteşem renk ve kontrast sunan 10-bit bir ekrana sahiptir, aynı zamanda en iyi oyun performanslarından birini sunar¹. LG OLED için özel olarak tasarlanan α9 AI İşlemci Gen6 tarafından güçlendirilen bu TV, ultra gerçekçi görüntü ve ses sağlar.

Parlaklık Arttırma özelliği, aydınlık odalarda bile parlaklığı ve görünürlüğü arttırır². WebOS akıllı TV platformu üzerinden Alexa dahil çeşitli yayın hizmetlerini ve sesli asistanları destekler.

Clickable scroll wheel’e sahip olan ve ses kontrolü için mikrofon içeren Magic Remote ile birlikte gelir¹. Dört adet HDMI bağlantı noktası (hepsi 4K120, biri eARC), üç adet USB bağlantı noktası, bir Ethernet bağlantı noktası, bir optik ses çıkışı ve bir anten/kablo bağlantı noktası içerir.

ATSC 3.0 tunerı bulunmaz, bu da televizyonun over-the-air TV sinyallerini alamayacağı anlamına gelir. Cam paneli kenardan kenara uzanan ince ve şık bir tasarıma sahiptir.

Olağanüstü renk, kontrast ve ses kalitesi için Dolby Vision ve Dolby Atmos’u destekler². Yönetmenin istediği gibi filmleri izlemenizi sağlayan FILMMAKER MODE’a sahiptir.

Düşük giriş gecikmesine sahiptir ve sorunsuz ve tepkisel oyun deneyimi için FreeSync ve G-Sync’i destekler.

Ürün Özellikleri

İncelemeler

Değerlendirmeler (0)

Bu ürün hakkında henüz değerlendirme yapılmadı. İlk yapan siz olun!

Aynı kategoriden

İlgili ürünler