0
0
Bu ürünü kaydedin

Razer Basilisk V3 RZ01-04000100-R3M1 Kablolu Optik Oyuncu Mouse

0 5 üzerinden

Fiyat geçmişi

Ürün açıklaması

Razer Basilisk V3, özelleştirilebilir bir oyun faresidir. Kablolu bir tasarıma sahiptir ve PC/Mac için uygundur. Özellikleri ise şunlardır:

  • 10+1 programlanabilir tuşlar: Tüm makrolar ve ikincil fonksiyonlar için 11 programlanabilir tuşa sahiptir. Bu tuşlar, vazgeçilmez eylemleri gerçekleştirmek için kullanılabilir (örneğin, push-to-talk, Ping vb.).
  • Eğilebilir Razer HyperScroll fare tekerleği: Bu tekerlek, yıldırım hızında kaydırılabilir veya daha fazla hassasiyet ve geri bildirim gerektiğinde kolayca dokunsal moda geçiş yapılabilir.
  • 11 Razer Chroma RGB aydınlatma bölgesi: Fare, 16,8 milyon renk ve sayısız aydınlatma efekti ile tasarlanabilir. Ayrıca, Razer Chroma desteği ile 150’den fazla oyuna dinamik olarak tepki verir.
  • Efsanevi ergonomik tasarım: Razer Basilisk V3, ele mükemmel tutuş sağlayan ve tuşları optimum şekilde konumlandırılmış olan eşsiz bir şekle sahiptir.
  • Razer 2-Nesil anahtarlar: Bu anahtarlar her zaman hassas ve hemen 0,2 ms tetikleme hızında tepki verir ve 70 milyon tıklamaya dayanır.

Değerlendirmeler (0)

Bu ürün hakkında henüz değerlendirme yapılmadı. İlk yapan siz olun!

Aynı kategoriden

İlgili ürünler