0
0
Bu ürünü kaydedin

TP-Link Archer VR400 1200 MBPS Kablosuz Dual Band VDSL/ADSL Modem/Router

0 5 üzerinden

Fiyat geçmişi

Ürün açıklaması

TP-Link Archer VR400 1200 Mbps Kablosuz Dual Band VDSL/ADSL Modem/Router, internet bağlantınızın tüm potansiyelini açığa çıkaran ve çevrimiçi etkinliklerinizdeki gecikmeleri ve arabelleğe almayı ortadan kaldıran bir cihazdır. Aşağıdaki özelliklere sahiptir:

  • Çift bantlı WiFi: 5 GHz bandında 867 Mbps ve 2,4 GHz bandında 300 Mbps dahil olmak üzere 1,2 Gbps’ye kadar birleşik WiFi hızları sunar. İki özel WiFi ağı, daha fazla cihazı destekler ve kararlı bağlantılar oluşturmak için kablosuz paraziti azaltır.
  • VDSL modem: Gelişmiş VDSL2 teknolojisi, 100 Mbps’ye varan etkileyici VDSL geniş bant hızları sunar. Entegre DSL bağlantı noktası, VDSL2, ADSL2 +, ADSL2 ve ADSL dahil tüm standart DSL bağlantılarını destekler. Ayrıca, iki cihazı bir arada birleştiren bir DSL modem ve kablosuz yönlendirici görevi görür.
  • Yedekleme bağlantısı: Yedek olarak LAN / WAN bağlantı noktası, Ethernet kablosu aracılığıyla kablo ve fiber modemlerden gelen bağlantıları kabul eder. Ek olarak, USB bağlantı noktası 3G / 4G dongle bağlantılarını destekler.
  • OneMesh destekli: OneMesh, tüm evi kesintisiz kapsama alanı için tek bir WiFi adıyla bir Mesh ağı oluşturmanın basit bir yoludur. Bir OneMesh menzil genişleticiyi bir OneMesh yönlendiriciye bağlamanız yeterlidir. Artık istikrarlı bir bağlantı aramak yok.
  • MU-MIMO teknolojisi: Verileri aynı anda birden fazla cihaza aktararak bekleme sürelerini azaltır, her cihaz için WiFi verimini artırır ve her akışı daha verimli hale getirir.
  • Üstün menzil ve kararlılık: İki yüksek performanslı harici anten, geniş bir ev ağı oluşturmasına yardımcı olur. Gelişmiş Hüzmeleme teknolojisi, kablosuz cihazları otomatik olarak bulur ve hedeflenmiş, yüksek verimli kablosuz bağlantılar oluşturur.
  • Full Gigabit portlar: 1 Gbps’ye kadar geniş bant hızlarından tam olarak yararlanın.
  • Tether uygulaması: iOS ve Android cihazlarınızda yönlendiricinize erişmenin ve onu yönetmenin en kolay yolunu sağlar.

Değerlendirmeler (0)

Bu ürün hakkında henüz değerlendirme yapılmadı. İlk yapan siz olun!

Aynı kategoriden

İlgili ürünler