0
0
Bu ürünü kaydedin

Logitech G29 Driving Force Direksiyon Seti

0 5 üzerinden

Fiyat geçmişi

Ürün açıklaması

Logitech G29 Driving Force Direksiyon ve Pedal Seti, sürüş deneyiminizi bir üst seviyeye taşıyan bir yarış direksiyonudur. İşte bu ürünün özellikleri ve ayrıntıları:

  1. Çift Motorlu Güç Geri Bildirimi: Her virajda ve arazide tekerleklerinizi hissedin. Çekiş gücünün azaldığını veya arttığını hassas bir şekilde algılayın. Yüksek performanslı çift motorlu güç geri bildirimi, gerçekçi güç efektlerini taklit ederek hemen ve doğru tepki vermenizi sağlar.
  2. Paslanmaz Çelikten Üretilmiş Direksiyon ve Denetimli Vitesler: Direksiyon milinde masif çelik bilyalı rulmanlar kullanılmıştır. Direksiyon, lüks bir spor arabanın hissine sahip olması için yüksek kaliteli, elde dikilmiş deri ile kaplıdır. Denetimli vitesler ve zemin pedalları, baskı altındayken bile iyi hissettirir.
  3. Ayarlanabilir Zemin Pedalları: Gerçek bir araba hissi ile hızlanmanızı, fren yapmanızı ve vites değiştirmenizi sağlar. Ayarlanabilir pedallar, sürüş deneyiminizi daha gerçekçi kılar.
  4. Boşluksuz, Sarmal Dişli Takımı: Olağanüstü akıcı ve sessiz direksiyon dönüşü için otomobil şanzımanlarında kullanılan viteslere göre modellenen sarmal dişli takımı. Boşluksuz tasarımı, direksiyonu ve pedalları sıkı tutarak maksimum denetim sunar.
  5. 900° Dönüş: Direksiyonun 900 derecelik dönüşü, bir arabadaki direksiyon ile aynı hareket derecesidir. Bu, daha gerçekçi bir sürüş deneyimi sunar.
  6. Direksiyon Üzerinde Denetimler: Tüm denetimleriniz erişebileceğiniz yerdedir. LED gösterge ışıkları, tam olarak ne zaman vites değiştirmeniz gerektiğini belirtir. Seçim kadranı ve +/- düğmeleri sürüş tercihlerinizde daha fazla ince ayar yapmanıza imkan verir.
  7. Merkezde Kalın: Direksiyonunuzun görsel bir işaret kullanarak çevresel görüşünüz dahilinde dönüp dönmediğini kolayca görün. Direksiyon şeridi, hangi yönü gösterdiğinin görsel bir göstergesidir.

Bu ürün, PS5, PS4, PS3 ve PC ile uyumludur. Gerçekçi araba hissi ile rahatça hızlanmanıza, fren yapmanıza ve vites değiştirmenize olanak tanır. Logitech G29 Driving Force Direksiyon Seti, yarış simülasyonlarını daha keyifli hale getirmek için ideal bir seçenektir.1

  1. Logitech G29 Driving Force Direksiyon ve Pedal ↩︎

Değerlendirmeler (0)

Bu ürün hakkında henüz değerlendirme yapılmadı. İlk yapan siz olun!

Aynı kategoriden

İlgili ürünler