0
0
Bu ürünü kaydedin

Logitech G G915 TKL LIGHTSPEED Clicky İngilizce Kablosuz Oyuncu Klavyesi

0 5 üzerinden

Daha iyi bir fiyat seçeneği mi var?

Eğer incelediğiniz üründe bir başka fiyat seçeneği bulduysanız ürün bağlantısını ve fiyatını aşağıdaki kutuya yerleştirerek bize bildirin.

Fiyat geçmişi

Ürün açıklaması

Logitech G G915 TKL LIGHTSPEED Clicky İngilizce Kablosuz Gaming Klavye, oyun tutkunları için tasarlanmış yüksek performanslı bir klavyedir. Bu klavye, profesyonel sınıf LIGHTSPEED kablosuz teknolojisi sayesinde 1 ms’lik ultra hızlı bir tepki süresi sunar.

Ayrıca, gelişmiş LIGHTSYNC RGB aydınlatması ile kişiselleştirilebilir renk ve efektler sağlar. Klavyenin en önemli özelliği ise, yeni ve düşük profilli mekanik tuşlardır. Bu tuşlar, hem hızlı hem de hassas bir basma hissi verir.

Klavyenin tasarımı da oldukça şık ve incedir. Alüminyum alaşımlı üst kasa ve çelik takviyeli taban, klavyeye dayanıklılık ve güç kazandırır. Klavyenin sayısal tuş takımı bulunmaz, bu da daha kompakt bir boyut ve daha fazla masa alanı anlamına gelir. Klavye, USB üzerinden şarj edilebilir ve tek bir şarjla 40 saate kadar kullanılabilir.

Logitech G HUB yazılımı ile klavyenin aydınlatmasını, makrolarını, oyun modunu ve daha fazlasını özelleştirebilirsiniz. Logitech G G915 TKL LIGHTSPEED Clicky İngilizce Kablosuz Gaming Klavye, oyun deneyiminizi bir üst seviyeye taşıyacak bir klavyedir.1

  1. Logitech G915 TKL LIGHTSPEED Kablosuz RGB Klavye ↩︎

Değerlendirmeler (0)

Bu ürün hakkında henüz değerlendirme yapılmadı. İlk yapan siz olun!

Aynı kategoriden

İlgili ürünler