0
0
Bu ürünü kaydedin

Asus Dual Radeon RX 7600 OC DUAL-RX7600-O8G GDDR6 128 Bit DX12 Gaming Ekran Kartı

0 5 üzerinden

Fiyat geçmişi

Ürün detayları

En Çok Öne Çıkanlar

Asus Dual Radeon RX 7600 OC, 8GB GDDR6 belleği ve 128-bit veri yoluyla oyun performansını artırmak için tasarlanmış bir ekran kartıdır. İşte bu ekran kartının öne çıkan özellikleri:

  1. Hız Aşırtma (OC) Modu: Boost saat hızı 2745 MHz (Boost Clock) ve oyun saat hızı 2340 MHz (Game Clock) ile yüksek performans sunar.
  2. Soğutma Teknolojisi: Axial-tech fan tasarımı, daha küçük bir fan merkezi ile soğutma dizisinden geçen hava akışını artırır. Ayrıca çift bilyalı fan yatakları, kaymalı yataklı tasarımlara göre iki kat daha uzun ömre sahiptir.
  3. 2.5 Yuvalı Tasarım: Premium soğutmayı korurken daha fazla yapı uyumluluğu sağlar.
  4. Sessiz Oyun Deneyimi: 0dB teknolojisi sayesinde hafif oyunlarda sessiz bir deneyim yaşayabilirsiniz.
  5. Dayanıklılık ve Güvenilirlik: Otomatik üretimle daha yüksek güvenilirlik sağlayan Auto-Extreme teknolojisi ve paslanmaz çelik braket ile daha dayanıklı bir yapıya sahiptir.
  6. Yazılım Desteği: GPU Tweak III yazılımı, sezgisel performans ayarları, termal kontroller ve sistem izleme imkanı sunar.

Bu ekran kartı, AMD RDNA™ 3 mimarisini temel alarak oyun ve yayın performansını artırmak için tasarlanmıştır. AMD Radiance Display™ Engine ile keskin renk doğruluğunda görsellere dalın ve AMD FidelityFX™ Super Resolution ve AMD Radeon™ Super Resolution yükseltme teknolojileri ile kare hızlarını artırın.

Not: Bu bilgiler, ASUS’un resmi web sitesinden alınmıştır.1

Ürün Özellikleri

İncelemeler

  1. ASUS Dual Radeon™ RX 7600 OC Edition 8GB GDDR6 | Graphics Card| ASUS Global ↩︎

Değerlendirmeler (0)

Bu ürün hakkında henüz değerlendirme yapılmadı. İlk yapan siz olun!

Aynı kategoriden

İlgili ürünler